17. 11. 2013

Zopár tipov na lenivú nedeľu

Pre FB maniačky:
Your Beauty Inspiration - stránka, dokonca slovenská, s tými najkrajšími obrázkami. Žiadne opakujúce sa gýče, ktoré nájdete na každej druhej stránke, čo má v názve "fashion". Neviem sa vynadívať!

Filmové maniačky:
Podfukári (Now you see me) - skvelý film o iluzionistoch, pri ktorom pravdepodobne do konca nebudete tušiť, kto za tým všetkým stojí.

Knihomoľky:
Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol- neskutočný príbeh, pri ktorom sa budete smiať, pravda, ak vás čierny humor nenudí alebo nebodaj neuráža. Fantázia autora musela pracovať na plné obrátky a je neuveriteľné, že to, čo napísal, je jeho prvotina. Prelínanie prítomnosti a spomienky storočného starca, ktorý bol asi pri každej významnej historickej udalosti, neskutočne zauzlený príbeh, každý každého pozná, všetko sa zamotá, rozuzlí... to proste musíte čítať!

Knihomoľky a filmové maniačky v jednom:
Vedeli ste, že obľúbený Barney Stinston z How I Meet Your Mother má "vlastné" knihy? A zaručujem vám, že sa na nich posmejete. Či už ide o knihu Borec v akci, kde v jednotlivých kapitolách nájdete najdôležitejšie rady do života pre toho vášho borca, alebo Barneyho príručka, kde sú vlastné návody na zbalenie rôznych typov báb, s rôznou obtiažnosťou zoradené podľa predpokladanej úspešnosti.

Čokomaniačky:
Darboven- pre všetkých vás, ktorí hľadáte božskú horúcu čokoládu, hustú ako puding, primerane sladkú, ideálnu na dlhé zimné večery... To je taká lahôdka, že odpadnete. Pardon, úplne jej prepadnete. Ak vás zaskočí cena, len si to rozrátajte na jednu porciu a zistíte, že si viac nekúpite ten lacný sáčok v potravinách plný čudného prášku, z ktorého ani po 5 lyžiciach zaliatych vodou nestvoríte nápoj, ktorý by ste mohli osloviť Čokoláda.

Pre všetkých, ktorí sa cítia dolámane:
Trošku strečingu aj bez cvičenia nezaškodí. Ponaťahovať si nôžky skúste podľa tohto obrázka
 
A nezabúdajte že:
Peknú nedeľu Vám všetkým prajem! A do komentárov mi kľudne vhoďte ten svoj tip :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

♥ Ďakujem za Vaše komentáre ♥

GFC followers