22. 7. 2013

2. narodeniny

To sú už naozaj 2 roky, čo to tu s nami ťaháte? Ďakujem Vám za podporu slečny, za Vaše krásne komentáre (naozaj ich všetky zverejňujem), za to, že nás sledujete viditeľne aj neviditeľne, na facebooku, na bloglovine a kadetade, za to, že sa zapájate do diskusií, rozdávačiek, že ste nás podržali v najhoršom, počas krízy zo stereotypu a za to, že ste :)

Bilancia za tento rok je takáto:
* počet sledovateľov cez gfc 289, bloglovin 104, facebook 75

* počet všetkých zverejnených článkov 331, doposiaľ v roku 2013= 143 (v roku 2012 celkovo 160, takže sa zlepšujeme a prispievame viac)

* spolupracovali sme s parfums.sk, schwarzkopf, cacky.sk

* potešili sme súťažiacich vianočným balíkom, obľúbeným sérom na vlasy Avon, lakom na nechty a maskou na tvár Tiande, vzorkami kozmetiky z lekárne aj tej prírodnej, kozmetiku Oriflame a náhrdelník F&F

* najkomentovanejším a zároveň najzorazovanejším článok v roku 2013 bol (nerátajúc GA) článok o nepoctivej blogerke Isabelle

* najčastejšie sa na náš blog ľudia dostávajú cez Trb, potom nasleduje google a na 3. mieste je facebook

* najvyhľadávanejším slovným spojením je "muffin queen", čo nás teší najviac, pretože je to dôkaz toho, že sa o nás vie a ľudia sem chodia cielene, nielen náhodou :)
nasledujú "očná linka postup", "veľkonočná výzdoba", "plesové líčenie", "dixi arvit", "klieštiky na mihalnice", "astor big boom", "ceruzka na obočie"

* v poslednom období sa objavili aj výrazy "oriflame katalóg", "som sa zjavne nepoučila" (haha :)), "bianca balti", "hnedočierna farba na vlasy", "môže sa brať betakarotén s antikoncepciou" alebo obdobné "môže sa brať betakarotén keď fajčím", "make up nekomedogénny", "bioderma kompaktný make up", "sninské rybníky", "plank cvik", "avon rúž perfect kiss", "krásne ženy" (výbuch smiechu :))

* najkurióznejší výraz bol "ružovohnedá stolica" =D neviem, či tu hľadajúci našiel, čo chcel, ale napr. po dávke cvikly to nie je nezvyčajný jav, môže byť v kľude :)

* čitatelia využívajú chrome, operu, firefox, internet explorer, mobile safari a taktiež windows, android, linux, iPad, nokia, macintosh, iPhone

* najčastejšie pochádzajú zo Slovenska, Česka, USA, Ruska, Nemecka, Francúzska, Turecka, Holandska, UK a Ukrajiny; pár zblúdilcov aj z Čile, Írska, Austrálie, Španielska

* celkovo ste pridali 3087 komentárov a na stránku ste klikli takmer 66 000-krát, z čoho priemer za mesiac dosahuje 4 000 prezretí stránky (pre niekoho málo, pre nás až až :))

Ceníme si každého jedného z Vás!

10 komentárov:

 1. gratulujem :) Inak s tymi hladanymi vyrazmi je to niekedy sranda, ja to pravidelne necekujem, potom to nahodne otvorim a idem sa posulat od smiechu, co niektori ludia hladaju u mna na blogu. Ale genitalny herpes zatial stale vedie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gratulujem a prajem ešte veľa skvelých postov a ešte viac kliknutí! Netušila som, že sme si vekovo-blogovo tak blízko. Ja budem mať 2 roky o 2 dni :).
  Btw, ružovohnedá stolica ma dostala :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. gratulujem k 2.rokom,pekné číslo,dvojka je moja šťastná.
  škoda,že ja na svoj balíček už tak dlho čakám :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja by som to tak veľmi chcela zmeniť a zatiaľ ide všetko proti mne :-/ čestné pionierske, že toto sa mi doteraz nestalo

   Odstrániť
 4. Gratulujem k druhým narodeninám! Takéto štatistiky sa dobre čítajú :) Len tak ďalej!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gratulujem k úspešným 2 rokom blogu, nech oslávi ešte veľa úspešných rokov :)
  Tie zistenia ohľadom návštev na blog sú naozaj zaujímavé.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Gratulujem k blogovým narodeninám a zároveň prajem veľa ďalších úspechov, nech máme čo čítať:)

  OdpovedaťOdstrániť

♥ Ďakujem za Vaše komentáre ♥

GFC followers