1. 2. 2013

Carla Bruni

allvoices.com
Sľubujem, že naposledy tu ukážem kedysi krásnu, dnes prebotoxovanú ženu. Dnes Carla Bruni, niekdajšia modelka, speváčka, prvá dáma.
Carla má krásne črty. Najvýraznejšie sú na nej lícne kosti a širšia čeľusť, medzi ktorými vzniká "priehlbinka", ktorú sa my, ostatné ženy, iba márne pokúšame vyrobiť bronzerom a kontúrovaním :)
Prvé dve fotky som vybrala nielen preto, aby som ukázala Carlu za mlada, ale pretože ma zaujal jej makeup. Má tmavšie obočie, než je jeho prirodzená farba a čierne mačacie oči. Bronzer, dokonalá pleť a pekné nude- až- hnedé pery.
fashionmodeldirectory.com
telegraph.co.uk

Tak, ako sme si ju mnohí všimli po tom, čo sa stala prvou dámou Francúzska. Nežná krása jemne podčiarknutá nenápadným líčením a užšie pery.
topnews.in

Vidí sa mi, že už tu začínalo byť čosi v neporiadku. Ale ofinka a pekný úsmev to akosi ešte zachraňujú.
purepeople.com

Tu to vypuklo naplno. Neupravené vlasy, odrastená ofina, ktorá odhalila vyžehlené nepohybujúce sa čelo a nič nevraviace oči a strnulý úsmev. Žeby ochromené lícne svaly viac nedovolili?
damncoolpictures.com

Hovorím si, možno keby zmenila účes, dala si vlasy nabok... Nie, nie. To už nebude ono. Na prvých fotkách má taktiež cestičku stredom a predsa nepôsobí ako permanentne prekvapená starena, ktorej sa zachcelo vyzerať ako Michael Jackson.
cas.sk
Toto hovorí za všetko. Botox vás neomladí, botox vám pridá roky, pretože budete vyzerať ako storočný zombie, ktorý sa neusmieva, len chodí po svete s otvorenou pusou a nepríčetným výrazom, lebo jeho stuhnuté, mŕtve svalstvo už nič viac nedokáže. 
Som zvedavá, čo si Carla hovorí každé ráno pri pohľade do zrkadla...

11 komentárov:

 1. Keď niekto nevie kedy má dosť, nikdy to nedopadne dobre. A je jedno či ide o alkohol, plastiky, botox... Proste nič netreba preháňať.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. vyzerá celkom zvláštne :D neviem ako inač povedať...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tak krásna žena to bola a čo to so sebou porobila :/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super clanok Ninka...ja som vzdy v soku, ked vidim, ako sa postupne meni tvar kedysi krasnych zien...nechapem na co to robia...jasne, vsetky by sme chceli vyzerat super mlado a ked budeme mat 40 tak nam urcite zalichoti, ked nam niekto povie, ze vyzerame na 30, ale to sa da dosiahnut aj pravidelnou starostlivostou o plet, nefajcenim, neprehananim to s alkoholom, spravnou zivotospravou a dostatkom spanku...jasne, nejake mini vrasky budu, ale aspon sa budem schopna usmiat...

  OdpovedaťOdstrániť
 5. no zostava skonstatovat, ze sa na seba uz moc nepodoba, bolo by zaujimave dat vedla seba fotku ako vyzera teraz a aka by bola jej podoba, keby nevyuziva rozne "pomocky"..

  OdpovedaťOdstrániť
 6. a este ako pekne spieva :)


  http://www.youtube.com/watch?v=XvyMG0z0FZY

  OdpovedaťOdstrániť
 7. nevidela som ešte ani jednu ženu, ktorá by nevyzerala pred tým oveľa krajšie, tiež nechápem, či to nevidia, že to je len horšie

  OdpovedaťOdstrániť
 8. To je hrůza!! Vážně.. Tak zajímavá žena a pak toto.. Já nechci, aby to byl poslední článek!! Další!! Je to super, že si můžem uvědomit, že přirozená krása stejně sluší nejvíce a pak je to i zábavné čít tyto super články:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. "Permanentně překvapená stařena" to vystihuje přesně..

  OdpovedaťOdstrániť

♥ Ďakujem za Vaše komentáre ♥

GFC followers